top of page

Objednávanie ONLINE už aj v Trenčíne!

Updated: Jan 11

Čo nás čaká a neminie v novom roku 2023?


Dlho očakávaný online objednávací kalendár do ambulancie v Trenčíne je za chvíľu tu. Už v rámci mesiaca január budete mať možnosť sa jednoducho a bez zbytočného telefonovania a čakania objednať priamo k našim fyzioterapeutom.


V objednávacom kalendári nájdete služby ponúkané naším centrom MS Medical. Na výber budete mať preferenciu fyzioterapeuta, skontrolujete si sami časovú dostupnosť a na konci vyplníte informácie. Tie nám po schválení všetkých údajov odošlete. Na emailovú schránku vám príde potvrdzovací email s detailami vášho termínu.


V prípade, že sa termínu účastniť nemôžete, liečbu je možné bez poplatkov zrušiť najneskôr 24 hodín pred naplánovaným termínom pomocou emailu. Kliknete na možnosť zrušiť termín a potom nám napíšete dôvod zrušenia. Zrušiť termín môžete aj telefonicky na čísle: 032/652 6256, rovnako 24 hodín pred plánovaným termínom.


Ak na termín zabudnete alebo sa z iného dôvodu neodhlásite, termín na ktorý ste sa nedostavili, vám bude pri ďalšej návšteve zaúčtovaný a vy ho budete musieť v plnej sume zaplatiť. K nezrušeným termínom z vážnych dôvodov budeme samozrejme pristupovať ohľaduplne a posudzovať ich individuálne.


Pevne veríme, že online objednávací kalendár vám zaručí viac komfortu, jednoduchší prístup, prehľadnosť služieb a voľných termínov a bude tak veľkým prínosom pre nás aj pre vás, našich pacientov.

30 views0 comments
bottom of page